Ki van a középpontban?

2018. október 01., címkék: kondor péter

„Bármilyen kevés, amit tenni tudunk egymásért, mégis szabad jót tennünk – hálából Isten legnagyobb jótettéért, Jézus Krisztusért" – emlékeztetett a reformátorok által is felismert igazságra Kondor Péter evangélikus püspök hétfőn, a reformáció hónapjának budapesti nyitó alkalmán.

Új evangélikus püspököt választottak

2018. március 05., címkék: kondor péter, magyarországi evangélikus egyház, evangélikus egyház

Kondor Péter békéscsabai lelkészt választották a Magyarországi Evangélikus Egyház déli egyházkerületének új püspökévé – adha hírül az evangelikus.hu.